Witamy

Witaj serdecznie na zarzadzaj-soba.pl.
Blog ten dotyczy bardzo ważnych, naszym zdaniem, spraw: rozwoju osobistego i szeroko rozumianego zarządzania sobą. Mamy nadzieję, że znalezione tu informacje pomo Ci w organizacji własnego czasu, świadomego wyznaczania celów i ich efektywnej realizacji.
Znajdziesz się tu m.in. wpisy o metodzie Getting Things Done (GTD), o różnych metodach planowania podstawowe informacje dotyczące zarządzania projektami. Poruszymy temat ustalania własnych wartości i wyznaczania sobie krótko-, średnio- i długoterminowych celów. Przeczytasz tu o przyczynach prokrastynacji (odkładania na później) i poznasz sposoby radzenia sobie z tym zjawiskiem. Dowiesz się także jak ważny jest odpoczynek i jak potrzebne jest dostarczanie sobie rozrywek. Poznasz tu też wiele innych, praktycznych porad z zakresu rozwoju osobistego i zarządzania sobą.
Będziemy dokładać wszelkich starań, aby zawarte tu wskazówki były wartościowe i praktyczne. Mamy nadzieje, że znalezione tu porady będziesz z korzyścią wprowadzał w życie.
Liczymy też na Twoje wsparcie - jeśli masz jakieś sugestie, pytania, czy uwagi skontaktuj się z nami, lub napisz o tym w komentarzach.

Zespół zarzadzaj-soba.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz